Opieka całodobowa

Opieka całodobowa

Nasz ośrodek znajduje się w atrakcyjnym położeniu, w ładnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Jego oferta obejmuje całodobową opiekę medyczną dla osób w dojrzałym wieku, a także chorych na różnego rodzaju schorzenia przewlekłe. Dom seniora Marconi to doskonałe miejsce dla ludzi starszych poszukujących nowoczesnej placówki, w której panuje rodzinna atmosfera. Do jego największych zalet należy wiedza i doświadczenie personelu, przytulność wnętrz oraz ciekawy program zajęć. Indywidualne podejście pozwala podopiecznym czuć się u nas swobodnie.

Kompleksowa opieka całodobowa dla osób starszych

Gośćmi placówki są m.in. seniorzy, którzy wymagają wsparcia przez cały dzień. Mogą to być pensjonariusze w podeszłym wieku, mający kłopoty z mobilnością albo samodzielnym wykonywaniem czynności życia codziennego. Opieka całodobowa dla osób starszych obejmuje szybki dostęp do pomocy medycznej, jeśli zachodzi taka potrzeba, posiłki oraz zajęcia o różnym charakterze. Przykładamy starań, aby były nie tylko interesujące dla uczestników, lecz również utrzymywały ich w dobrym stanie zdrowia.

Mamy duże doświadczenie w pracy z ludźmi borykającymi się z różnego typu problemami medycznymi. Stali goście placówki cierpią na choroby znacznie utrudniające lub uniemożliwiające samodzielne funkcjonowanie. Opieka całodobowa dla seniora, którą zapewniamy, polega nie tylko na dostarczaniu im regularnych posiłków czy oferowaniu noclegu w przytulnie urządzonych pokojach z łazienką. Spędzają czas w miłym towarzystwie. Nawiązują nowe, trwałe relacje, unikając wykluczenia społecznego, które dotyka tak wielu starszych. Kontakt z innymi ludźmi pomaga pensjonariuszom utrzymywać pozytywny nastrój. To równie ważne co umiejętność samoobsługi (jedzenie, higiena osobista, poruszanie się etc.).

Profesjonalna całodobowa opieka medyczna

Członkowie rodzin pensjonariuszy mają gwarancję, że bliscy znajdują się w miejscu, w którym ich potrzeby to priorytet. Personel domu seniora to wykwalifikowany zespół opiekunek oraz pielęgniarek. Całodobowa opieka medyczna zawiera również kompleksową rehabilitację. Korzystają z niej goście, którzy przeszli zabiegi chirurgiczne albo schorzenia wymagające profesjonalnego wsparcia terapeutów. Osoby starsze biorą udział w dostosowanych do ich stanu ćwiczeniach, dzięki czemu mają możliwość odzyskania częściowej lub całkowitej sprawności.

Z powodzeniem prowadzimy terapię zajęciową. To właśnie ona sprawia, że opieka całodobowa w naszym ośrodku przebiega w tak sympatycznej atmosferze. Poza wsparciem medycznym seniorzy mają duży wybór rodzajów aktywności. Mogą zdecydować się na zajęcia stymulujące pamięć, artystyczne albo ruchowe. Nasi terapeuci wyróżniają się kreatywnym podejściem do starszych uczestników, a także empatią oraz zrozumieniem.

Opieka całodobowa w prywatnym domu seniora

Zachęcamy do kontaktu, jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług domu seniora Marconi. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszej działalności, zarówno opieki całodobowej dla starszych, jak i pozostałych świadczeń, w tym wsparcia medycznego.

Dom Seniora MARCONI, to miejsce w którym pensjonariusze mogą korzystać z profesjonalnej codziennej opieki medycznej i rehabilitacyjnej.